Propolis Damla - 30ml
Propolis Damla - 30ml
Propolis Damla - 30ml
Propolis Damla - 30ml
Propolis Damla - 30ml

Propolis Damla - 30ml

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺89,50(KDV Dahil)
İndirimli : ₺74,90(KDV Dahil)

Arı Mucizesi Propolis Damla her damlada aynı içeriği alabilmeniz için bilim insanları tarafından standardize edildi. Düzce Üniversitesinde analiz edilip onaylanmıştır Arı Mucizesi Propolis Damla’nın içerisinde neler var?

  • Propolis
  • Çinko
  • D3 vitamini
  • Oleuropein
  • Bor

Bilimsel yöntemlerle işlenen ürünleri 30ml’lik şişemizde sizin için propolis ile bir araya getirdik. Arı Mucizesi Propolis Damla'yı ister doğrudan damla olarak, isterseniz yiyeceklerinize ve içeceklerinize damlatarak tüketebilirsiniz.

Siz sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken o her zaman yanınızda.

:
Propolis Damla ürünü ile ilgili uzman videolarını izlemek için tıklayın.

 

İçerik Tablosu

Bileşen Adı 10 damla 20 damla
Propolis 75mg 150mg
Zeytin Yaprağı Ekstresi  5mg 10mg
Çinko 1,2mg 2,4mg
Bor 0,5mg 1mg
D Vitamini 10mcg 20mcg

 

Suda Çözünür Damla Nedir?

Suda çözünen sıvı formdaki propolis, en çok bilinen propolis formudur. Su, alkol ve diğer çözücülerle aktifleri alınan propolis, başka bir form değişikliğine uğramadan şişelenerek tüketime sunulur.

En önemli avantajı suya, diğer içeceklere ve yiyeceklere katılarak tüketilebilmesidir. Yetişkinlerin tüketimini çeşitlendirmeye yardımcı olmakla birlikte özellikle çocukların* tüketimini kolaylaştırmak için en ideal formdur.

Alkol içeren sıvı formda propolisler de bulunmakta olup, sağlığa olumsuz etkileri ya da inanç gereği kullanmamayı tercih edenlerin bu duruma özellikle dikkat etmesi tavsiye edilmektedir.

Neden Arı Mucizesi Propolis Damla?

Propolis tüketenlerin alıştığı form olan suda çözünür damla alkolsüz bir şekilde özütlenerek, Çinko ve D3 Vitamini ile zenginleştirilir.

Arı Mucizesi Propolis Damla; yumuşatılmış tadı, standardize ve homojenize edilmiş dokusu ile size benzersiz bir propolis deneyimi yaşatır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı