Hakkımızda


20 yılı aşkın tecrübemizin bize kazandırmış olduğu sektör deneyimimiz ve Düzce Üniversitesi analiz & üretim işbirliğimiz ile geleneği bilimsellikle birleştiriyoruz. Geleneksel arı ürünlerini doğasını bozmadan, etkinliği kanıtlanmış doğadaki diğer zengin içeriklerle bilimin ışığında bir araya getirerek modern tüketim formlarında sunuyoruz.

Düzce Üniversitesiyle yaptığımız iş birliği neticesinde tüm üretim sürecimizi Düzce Üniversitesi laboratuvarlarında analiz edip kalite standartlarını sağlamış olmayı hedefliyoruz. Her ürünümüzün aynı standartta olmasına özen gösteriyoruz. Doğal ürünleri geleneksel üretme yöntemlerinden farklı olarak modern insanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde yenilikçi ve bilimsel çalışma anlayışımız ile yeni bir soluk kazandırıyoruz. Geleneği bilimsellikle buluşturmak için Akademisyenler, eczacılar, tıp doktorları, kimyagerlerden oluşan Arı Mucizesi Akademi üyeleri ile inovasyona önem veriyoruz. Sürekli AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımızla dünyadaki gelişmeleri takip ediyor ve ürünlerimizi bu kalitede üretmeye özen gösteriyoruz.

Apiterapi ürünlerini yani binlerce yıldır insanların istifade ettiği arı ürünlerini, Arı Mucizesi Akademi ekibimizin AR-GE çalışmaları ve yüksek teknolojinin getirdiği imkanlarla modern insanın ihtiyacını karşılayacak, tüketimi kolay, içeriği zenginleştirilmiş formlar haline getirdik.

Temel ürünümüz Propolis, arılar tarafından virüs, bakteri, mantar ve diğer mikrobiyal canlılara karşı kovanlarını korumak ve peteklerinin hijyenini sağlamak için kullanılır. Arı Mucizesi olarak doğanın kendini koruma kaynağı olan propolisi üniversite laboratuvarlarında analiz edip üretmekteyiz. Disiplinli çalışma anlayışımız bizi her geçen gün doğanın sırlarını keşfetmeye daha da yaklaştırıyor. Bu keşifleri insanlara sunabilmek, çalışma motivasyonumuzu daha da artırıyor.