Arı Mucizesi - Propolis Yumuşak Kapsül ve Propolis Damla içeren Ürün Seti

Arı Mucizesi Propolis, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Alanında Türkiye'deki tek pilot üniversite olan Düzce Üniversitesinde analiz edilip onaylanmıştır.

Paket İçeriği:

  • 1 Adet Propolis Softgel ( 60 Yumuşak Kapsül )
  • 1 Adet Propolis Damla ( 30ml )

Propolis Damla ve Softgel ürünü ile ilgili uzman videolarını izlemek için tıklayın.
 
 

Arı Mucizesi Propolis, Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Alanında Türkiye'deki tek pilot üniversite olan Düzce Üniversitesinde analiz edilip üretilmektedir.

Paket İçeriği:

  • 1 Adet Propolis Softgel ( 60 Yumuşak Kapsül )
  • 1 Adet Propolis Damla ( 30ml )

Propolis Softgel

Arı Mucizesi Propolis Softgel, yumuşak bir çeper içerisinde, sıvı propolis içeren kapsüllerden oluşur. Dış çeperde tamamen helal üretim olan sığır jelatini kullanılmıştır. 

Yumuşak kapsüllerdeki jelatin, propolis bileşenlerini oksidasyon ve bozulmalara karşı korur. Yumuşak formu sayesinde tabletlerden çok daha kolay yutulabilme özelliğine sahiptir.

Bir şişede 60 adet bulunan ‘Softgel’ formu, propolisin buruk tat ve kokusundan dolayı kullanım zorluğu çeken insanlar için kolay tüketim imkanı sunar.

Kullanım: Sabah ve akşam yemeklerden önce 1'er yumuşak kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

 

Propolis Damla

Suda çözünen sıvı formdaki propolis, en çok bilinen propolis formudur. Su ile aktifleri alınan propolis, başka bir form değişikliğine uğramadan şişelenerek tüketime sunulur.

En önemli avantajı suya, diğer içeceklere ve yiyeceklere katılarak tüketilebilmesidir. Yetişkinlerin tüketimini çeşitlendirmeye yardımcı olmakla birlikte özellikle çocukların* tüketimini kolaylaştırmak için en ideal formdur. Arı Mucizesi Propolis alkolsüzdür.

Kullanım:

Propolis Damla ürünümüz bir çok propolise göre daha yumuşak tadıyla doğrudan tüketime uygundur. Tercih edilmesi halinde yiyeceklere ve sıcak olmayan içeceklere ekleyerek de tüketmeniz mümkündür. Propolisin diğer gıdalarla herhangi bir bilinen etkileşimi bulunmamaktadır.

  • 11 yaş ve üzeri çocukların ve yetişkinlerin günde 20'şer damladan 4 defaya kadar (20 x 4),
  • 4 - 10 yaş arası çocukların ise günde 1'ar damladan 4 defaya kadar (10 x 4) tüketmesi uygundur.

 

Saklama Koşulları: Ürünleri oda sıcaklığında, serin ve kuru yer saklayınız.

TETT ambalajın üzerinde yer almaktadır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı