Arı Mucizesi - Propolis, C Vitamini ve Bal içeren Pastil 3'lü Set

Arı Mucizesi Propolis Pastil 3'lü Set

İçindekiler:

  • 3 Adet Propolis Pastil Seti ( 3 x 24 Pastil)

Propolis Nedir?

Bitkiler zorlu koşullarda kendileri için reçineli bir bileşik üretirler. Bu bileşik, arılar tarafından toplanarak işlenir ve ortaya propolis çıkar. Arılar, yuvaları olan kovanı propolisle kaplar ve yeni doğan arılara da besin olarak propolis verir. Adını Yunanca pro “savunma” ve polis “şehir” kelimelerinin bir araya gelmesinden alan ‘propolis’, içeriğinde başlıcaları fenolik asitler, esterler ve flavonoidler olan 300’den fazla bileşeni barındırmaktadır.

 

Bitkiler tarafından üretilip, arılar tarafından işlenen bu bileşik, ekstrakte edilmediği takdirde insan vücudu tarafından ancak %1-2 oranında sindirilebilmektedir. Bir propolisin diğerlerinden ayrıldığı iki önemli konudan biri ‘propolisin seçilmesi’, bir diğeri de bahsettiğimiz ekstrakte etme(çözme/özütleme) yöntemidir. 

 

Propolis seçiminde; Bilinçli arıcılık, bitki florası zenginliği, doğru zamanda, doğru yöntemle toplama ve niteliğin nicelikten önce geldiği bilinci en önemli belirleyicilerdir. Arı Mucizesi, propolis seçiminde tüm süreci üniversite laboratuvarlarında analizler yaparak ve diğer bilimsel yöntemleri kullanarak gerçekleştirmektedir. 

 

Ekstraksiyon ise doğru çözücü ve doğru çözme yönteminin birleşmesi ile gerçekleşir. Arı Mucizesi propolis ekstraksiyonu ise şirketimiz bünyesinde çalışmalar gerçekleştiren bilim insanları tarafından en güncel modern yöntemler ve bilimsel olarak kabul görmüş çözücüler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 

Arı Mucizesi Propolis Pastil Nedir?

 

Emilebilir tablet formunda olan Arı Mucizesi Propolis Pastil, ağızda emilerek tüketilir ve bu sayede tükürük bezlerinin çalışmasına yardımcı olur. Böylece pastildeki propolis ve diğer etkenlerin henüz ağızdayken vücuda nüfuz etmesi sağlanır.

 

Çok çeşitli aromalarla üretilebilen ve genellikle güzel bir tada sahip olan pastiller, tüketim konusunda insanların kolaylıkla ve severek kullandıkları bir üründür.

 

Neden Arı Mucizesi Propolis Pastil?

 

Arı Mucizesi Akademi, tüm Arı Mucizesi Propolis ürünlerinde olduğu gibi pastil formunda da en ideal içeriği oluşturmak için benzersiz bir formül ortaya çıkarmıştır.

 

Propolis; Bor ve Oleuropein gibi içeriklerle bir araya getiren Arı Mucizesi Propolis Pastil, hem tadı hem de içeriğiyle farklı bir pastil deneyimi yaşatır.

 

Saklama Koşulları: Ürünleri oda sıcaklığında, serin ve kuru yer saklayınız. TETT ambalajın üzerinde yer almaktadır.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı