Arı Mucizesi - Propolis, Oleuropein ve Bor içeren Yumuşak Kapsül 2'li Set

Arı Mucizesi Propolis Softgel 2'li Set (2 x 60 Kapsül)

İçindekiler:

  • 2 Adet Propolis Softgel

Propolis Softgel ürünü ile ilgili uzman videolarını izlemek için tıklayın.
 
 

Bitkiler zorlu koşullarda kendileri için reçineli bir bileşik üretirler. Bu bileşik, arılar tarafından toplanarak işlenir ve ortaya propolis çıkar. Arılar, yuvaları olan kovanı propolisle kaplar ve yeni doğan arılara da besin olarak propolis verir. Adını Yunanca pro “savunma” ve polis “şehir” kelimelerinin bir araya gelmesinden alan ‘propolis’, içeriğinde başlıcaları fenolik asitler, esterler ve flavonoidler olan 300’den fazla bileşeni barındırmaktadır.

 

Bitkiler tarafından üretilip, arılar tarafından işlenen bu bileşik, ekstrakte edilmediği takdirde insan vücudu tarafından ancak %1-2 oranında sindirilebilmektedir. Bir propolisin diğerlerinden ayrıldığı iki önemli konudan biri ‘propolisin seçilmesi’, bir diğeri de bahsettiğimiz ekstrakte etme(çözme/özütleme) yöntemidir. 

 

Propolis seçiminde; Bilinçli arıcılık, bitki florası zenginliği, doğru zamanda, doğru yöntemle toplama ve niteliğin nicelikten önce geldiği bilinci en önemli belirleyicilerdir. Arı Mucizesi, propolis seçiminde tüm süreci üniversite laboratuvarlarında analizler yaparak ve diğer bilimsel yöntemleri kullanarak gerçekleştirmektedir. 

 

Ekstraksiyon ise doğru çözücü ve doğru çözme yönteminin birleşmesi ile gerçekleşir. Arı Mucizesi propolis ekstraksiyonu ise şirketimiz bünyesinde çalışmalar gerçekleştiren bilim insanları tarafından en güncel modern yöntemler ve bilimsel olarak kabul görmüş çözücüler kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

 

Propolis Softgel (Yumuşak Kapsül) Nedir?

Arı Mucizesi Propolis Softgel, yumuşak bir çeper içerisinde, sıvı propolis içeren kapsüllerden oluşur. Dış çeperde tamamen helal üretim olan sığır jelatini kullanılmıştır. 

Yumuşak kapsüllerdeki jelatin, propolis bileşenlerini oksidasyon ve bozulmalara karşı korur. Yumuşak formu sayesinde tabletlerden çok daha kolay yutulabilme özelliğine sahiptir.

Bir şişede 60 adet bulunan ‘Softgel’ formu, propolisin buruk tat ve kokusundan dolayı kullanım zorluğu çeken insanlar için kolay tüketim imkanı sunar.

 

Softgel propolisi çevreleyen jelatin, ışık ve UV radyasyonuna karşı koruma sağlamak için ışık geçirmeyen özellikte üretilmiştir.

 

Etken Madde;

  • Mikrobiyoloji, total fenolik, içerik analizi, toksitite ve tüm diğer detaylı analizleri Düzce Üniversitesi tarafından gerçekleştirilip üretilen %20 oranında ‘PROPOLİS’ içermektedir.
  • Mikrobiyoloji, total fenolik, HPLC, içerik analizi ve tüm diğer detaylı analizleri Düzce Üniversitesi tarafından gerçekleştirilip üretilen %30 oranında ‘OLEUROPEIN’ içermektedir.
  • Tüm detaylı analizleri Düzce Üniversitesi tarafından gerçekleştirilen %1 oranında saf ‘BOR’ içermektedir.

 

Kullanım; Sabah ve akşam yemeklerden önce 1'er yumuşak kapsül olarak tüketilmesi tavsiye edilir.

Saklama Koşulları: Ürünleri oda sıcaklığında, serin ve kuru yer saklayınız. TETT ambalajın üzerinde yer almaktadır.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı