Propolis Softgel
Propolis Softgel
Propolis Softgel
Propolis Softgel
Propolis Softgel

Propolis Softgel

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : ₺119,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺99,90(KDV Dahil)

Arı Mucizesi Propolis Softgel günün her anında, nerede olursanız olun kolayca tüketebilmeniz için tasarlandı. Düzce Üniversitesinde analiz edilip onaylanmıştır. Yenilikçi Arı Mucizesi Propolis Softgel’in içerisinde neler mi var?

  • Propolis
  • Oleuropein
  • Bor

Kolayca taşıyabileceğiniz, tüketirken herhangi bir yardımcı gıdaya ihtiyaç duymayacağınız Arı Mucizesi Propolis Softgel; okulda, iş ortamında, toplu ulaşım araçlarında kısacası dışarıyla temas ettiğiniz her yerde ve evinizde en pratik destekçiniz olacak.

* Miktar : 60 Kapsül x 750mg

:
propolis softgel özellikleri
Propolis Softgel ürünü ile ilgili uzman videolarını izlemek için tıklayın.
 
Bileşen Adı 1 Yumuşak Kapsül İçinde 2 Yumuşak Kapsül İçinde
Propolis 150 mg 300mg
Zeytin Yaprağı Ekstraktı (20% Oleuropein)  75mg 150mg
Bor 1mg 2mg

 

Propolis Softgel (Yumuşak Kapsül) Nedir?

Arı Mucizesi Propolis Softgel ürünü, yumuşak bir çeper içerisinde, sıvı propolis içeren kapsüllerden oluşur. Dış çeperde tamamen helal üretim olan sığır jelatini kullanılmıştır. 

Yumuşak kapsüllerdeki jelatin, propolis bileşenlerini oksidasyon ve bozulmalara karşı korur. Yumuşak formda olması nedeniyle, tabletlerden çok daha kolay yutulma özelliğine sahiptir.

Bir şişede 60 adet bulunan ‘Softgel’ formu, propolisin buruk bir tat ve kokusundan dolayı kullanım zorluğu çeken insanlar için, kolay tüketim imkanı sunar.

Softgel propolisi çevreleyen jelatin, ışık ve UV radyasyonuna karşı koruma sağlamak için ışığı geçirmeyen özellikte üretilmiştir.

Neden Arı Mucizesi Propolis Softgel?

Propolis, zeytinyağı içerisinde oldukça etkin bir şekilde çözünebilir. Bu çözünme işlemi sırasında zeytinyağı, propolisin saflığına kesinlikle zarar vermez.

Zeytinyağında işlenen propolise, kullanılan diğer bileşikler (Bor, Oleuropein) kolayca adapte olur.

Zeytinyağlı sıvı şeklinde olan bu formu tüketmek için, içtiğimiz su ile diğer sıvı gıdalara veya yediğimiz yiyeceklere katmak suretiyle bir ön hazırlık gerekir. Softgel Arı Mucizesi Propolis’i, pratik ve rahat yutulabilir kapsül olması nedeniyle her an ve her yerde kolayca kullanmak mümkündür.

Kokusuz ve tatsız yapısı sayesinde, koku ve tat hassasiyeti olanlar için de kullanım kolaylığı sağlar.

Softgel formu, tüketim şekli ve bütün bu ergonomik bileşenler sayesinde,  düzenli ve dengeli bir kullanım imkanı sağlar. 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı