Arı Mucizesi - Propolis, Oleuropein ve Bor içeren Yumuşak Kapsül Takviye Edici Gıda (60 Kapsül)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : ₺141,05(KDV Dahil)
İndirimli : ₺129,90(KDV Dahil)

Arı Mucizesi Propolis Softgel günün her anında, nerede olursanız olun kolayca tüketebilmeniz için tasarlandı. Düzce Üniversitesinde analiz edilip onaylanmıştır. Yenilikçi Arı Mucizesi Propolis Softgel’in içerisinde neler mi var?

  • Propolis
  • Oleuropein
  • Bor

Kolayca taşıyabileceğiniz, tüketirken herhangi bir yardımcı gıdaya ihtiyaç duymayacağınız Arı Mucizesi Propolis Softgel; okulda, iş ortamında, toplu ulaşım araçlarında kısacası dışarıyla temas ettiğiniz her yerde ve evinizde en pratik destekçiniz olacak.

* Miktar : 60 Kapsül x 750mg

:
Propolis Softgel ürünü ile ilgili uzman videolarını izlemek için tıklayın.
 
Bileşen Adı 1 Yumuşak Kapsül İçinde 2 Yumuşak Kapsül İçinde
Propolis 150 mg 300mg
Zeytin Yaprağı Ekstraktı (20% Oleuropein)  75mg 150mg
Bor 1mg 2mg

 

Propolis Softgel (Yumuşak Kapsül) Nedir?

Arı Mucizesi Propolis Softgel ürünü, yumuşak bir çeper içerisinde, sıvı propolis içeren kapsüllerden oluşur. Dış çeperde helal üretim olan sığır jelatini kullanılmıştır. 

Yumuşak kapsüllerdeki jelatin, propolis bileşenlerini oksidasyon ve bozulmalara karşı korur. Yumuşak formda olması nedeniyle, tabletlerden çok daha kolay yutulma özelliğine sahiptir.

Bir şişede 60 adet bulunan ‘Softgel’ formu, propolisin buruk bir tat ve kokusundan dolayı kullanım zorluğu çeken insanlar için, kolay tüketim imkanı sunar.

Softgel propolisi çevreleyen jelatin, ışık ve UV radyasyonuna karşı koruma sağlamak için ışığı geçirmeyen özellikte üretilmiştir.

Neden Arı Mucizesi Propolis Softgel?

Kokusuz ve tatsız yapısı sayesinde, koku ve tat hassasiyeti olanlar için de kullanım kolaylığı sağlar. Softgel formu, tüketim şekli ve bütün bu ergonomik bileşenler sayesinde,  düzenli ve dengeli bir kullanım imkanı sağlar. 

Çerez Kullanımı